czwartek, 28 stycznia 2016

urodzinowo ;)

Dzień jak co dzień mogłoby się wydawać ,zapomniałam wyciszyć telefonu i obudził mnie strumień SMS. Nie wiedziałam w co się ubrać, standardowo pół szafy leży na podłodze. Ubrałam czarną czapkę i wychyliłam policzki poza próg mojej anonimowości . Wróciłam i stwierdziłam, że jednak musze zjeść śniadanie. Zaparzyłam kawę – w sumie zalałam, parzeniem bym tego nie nazwała . Dodałam bitą śmietanę . Ubrałam się w pidżamę weszłam pod kołdrę z półpuchu i włączyłam muzyczkę , od kilku dni mam zajawkę na  snoop dogg Flip it The Edit będę słuchać jej do porzygania . Czyli w miarę standardowy wolny dzień w moim wykonaniu.

Dziś jestem starsza niż wczoraj czy lepsza ? Lepszym  człowiekiem chyba już nie można się stać J HIHIH a tak serio. Nie rozumiem dlaczego ludzie w nowy rok wymyślają postanowienia .Dobrze byłoby zrobić to w dniu urodzin . Mija rok, jesteś starszy  i wiesz czy było dobrze czy byłeś po prostu do dupy .  Dziś ja podsumowuje swój rok i postanawiam nowe cele .Zmieniłam się bardzo . Rok zaliczam do jednych z moich lepszych  w życiu. 

Zmieniłam 4 razy miejsce pracy aby osiągnąć wreszcie wymarzone stanowisko, o którym nawet mi się nie śniło.
Uwolniłam się od męczącego , nudnego nie idącego do przodu związku.  Poznałam jedzenie wszystkimi zmysłami, nie wiedziałam prędzej, że można tak się zakochać . 
Dziękuję, ze poznałam człowieka , który doprowadza mnie do kulinarnego orgazmy.
 Dziś wiem, że warto było być niejadkiem w dzieciństwie, teraz z pełną świadomością kosztuje smaki.

Zawsze chciałam nauczyć się tańczyć . Zorganizowałam grupę , znalazłam tancerza, z którym  nawet mogę tańczyć FOXTROTA w barze do muzyki z telefonu. Zapisałam się do najlepszej szkoły w okolicy.

Stałam się bezpośrednia, pewna siebie, otwarta na świat i ludzi . Mam pełno energii.

Poznałam swoje ciało i umysł . Wiem co sprawia mi przyjemność i wiem czego chcę. Chcę aby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni , abym spełniła wszystkie szalone plany . Pragnę również zmienić w sobie kilka rzeczy , które tak podziwiam w innych . 

Narodziłam się na nowo z czystą karta z otwartym sercem z energią .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz