wtorek, 26 stycznia 2016

Takie proste :)

Strumień Ciepłej wody oblewający zakamarki ciała. Nowa pościel w motyle . Zasypianie w ramionach faceta, któremu się ufa. Wstawanie o 12 popołudniu I chodzenie w seksownej pidżamie po mieszkaniu mimo, że nikt nie patrzy. Wszystko to sprawia tyle przyjemności  i rozkoszy a jest tak proste do zorganizowania.  Zycie jest ulotne ,dziś jesteś a jutro może Cie nie być.  Nie żałujmy, wiec energii na sprawianie sobie przyjemności . Nie żałujmy, ze czegoś nie zrobiliśmy po prostu zróbmy to.

Ogranicza nas strach przed porażka, co powiedzą inni , bądź nam się po prostu nie chce, sięgać po marzenia . Musimy pokochać siebie. Sprawić by dotyk dawał  nam przyjemność  a umysł odchodził od zmysłów. Jeśli wiem czego oczekuje od życia, od siebie i ludzi , kim jestem i dokąd zmierzam, wszystko musi się udać .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz