Strumień Ciepłej wody oblewający zakamarki ciała. Nowa pościel
w motyle . Zasypianie w ramionach faceta, któremu się ufa. Wstawanie o 12
popołudniu I chodzenie w seksownej pidżamie po mieszkaniu mimo, że nikt nie
patrzy. Wszystko to sprawia tyle przyjemności i rozkoszy a jest tak proste do
zorganizowania. Zycie jest ulotne ,dziś
jesteś a jutro może Cie nie być. Nie żałujmy,
wiec energii na sprawianie sobie przyjemności . Nie żałujmy, ze czegoś nie zrobiliśmy
po prostu zróbmy to.
Ogranicza nas strach przed porażka, co powiedzą inni , bądź nam
się po prostu nie chce, sięgać po marzenia . Musimy pokochać siebie. Sprawić by
dotyk dawał nam przyjemność a umysł odchodził od zmysłów. Jeśli wiem czego
oczekuje od życia, od siebie i ludzi , kim jestem i dokąd zmierzam, wszystko
musi się udać .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz