poniedziałek, 25 stycznia 2016

Bang - Bang

W końcu czuje ferie . Dzień w którym wstaje o 11.01  mogę z spokojem zrobić i zjeść śniadanie. Zapomniałam jak to cudownie  jest zwolnić na chwile. Musze wyeliminować zjadaczy czasu, by mieć czas na swoje rytuały, które gdzieś umknęły a są tak niepowtarzalne i ważne  dla mnie. Mam tez kilka postanowień – drobne małe ważne sprawy. Tak naprawdę nigdy w życiu nie byłam tak spłukana z kasy i nigdy w życiu nie byłam tak szczęśliwa. Czuje się wolna, dorosła, pełna energii, pasji, pomysłów. Jak widać pieniądze nie idą  w parze z szczęściem.  Doskwiera mi fakt braku hajsu, ale wiem, że miałam dużo wydatków i niedługo się odbije –chyba :P . Tak czy owak-

                        Świecie nadchodzę – daj mi wszystko co masz do zaoferowania , bo nie jestem zwykłym zjadaczem chleba. W tym roku będę  robić wszystko na co mam ochotę  nie zważając na opinie i łzy innych ludzi.  Będę pieprzoną egoistka, w końcu pokocham siebie dając sobie to na co zasługuje - bang bang 

https://www.youtube.com/watch?v=31tiWX-8bdc&index=9&list=RDKDxJlW6cxRk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz