Dzień jak co
dzień mogłoby się wydawać ,zapomniałam wyciszyć telefonu i obudził mnie
strumień SMS. Nie wiedziałam w co się ubrać, standardowo pół szafy leży na
podłodze. Ubrałam czarną czapkę i wychyliłam policzki poza próg mojej
anonimowości . Wróciłam i stwierdziłam, że jednak musze zjeść śniadanie.
Zaparzyłam kawę – w sumie zalałam, parzeniem bym tego nie nazwała . Dodałam
bitą śmietanę . Ubrałam się w pidżamę weszłam pod kołdrę z półpuchu i włączyłam
muzyczkę , od kilku dni mam zajawkę na snoop
dogg Flip it The Edit będę słuchać jej do porzygania . Czyli w miarę
standardowy wolny dzień w moim wykonaniu.
Dziś jestem
starsza niż wczoraj czy lepsza ? Lepszym człowiekiem chyba już nie można się stać J HIHIH a tak serio. Nie rozumiem
dlaczego ludzie w nowy rok wymyślają postanowienia .Dobrze byłoby zrobić to w
dniu urodzin . Mija rok, jesteś starszy i
wiesz czy było dobrze czy byłeś po prostu do dupy . Dziś ja podsumowuje swój rok i postanawiam
nowe cele .Zmieniłam się bardzo . Rok zaliczam do jednych z moich lepszych w życiu.
Zmieniłam 4 razy miejsce pracy aby osiągnąć
wreszcie wymarzone stanowisko, o którym nawet mi się nie śniło.
Uwolniłam
się od męczącego , nudnego nie idącego do przodu związku. Poznałam jedzenie wszystkimi zmysłami, nie
wiedziałam prędzej, że można tak się zakochać .
Dziękuję, ze poznałam człowieka
, który doprowadza mnie do kulinarnego orgazmy.
Dziś wiem, że warto było być
niejadkiem w dzieciństwie, teraz z pełną świadomością kosztuje smaki.
Zawsze
chciałam nauczyć się tańczyć . Zorganizowałam grupę , znalazłam tancerza, z
którym nawet mogę tańczyć FOXTROTA w
barze do muzyki z telefonu. Zapisałam się do najlepszej szkoły w okolicy.
Stałam się bezpośrednia,
pewna siebie, otwarta na świat i ludzi . Mam pełno energii.
Poznałam
swoje ciało i umysł . Wiem co sprawia mi przyjemność i wiem czego chcę. Chcę
aby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni , abym spełniła wszystkie szalone
plany . Pragnę również zmienić w sobie kilka rzeczy , które tak podziwiam w
innych .
Narodziłam się na nowo z czystą karta z otwartym sercem z energią .




