środa, 27 stycznia 2016

do dzieła :)

Co sprawia, że jedni są tak zdyscyplinowani i twardo trzymają się zasad. Inni nie potrafią się zmusisz do kilku regularnych ćwiczeń. Jedni wstają o 5 zaczynając dzień, Ci drudzy budzą się na obiad o 12 przesypiając pół życia. Jedni z nich stawiają sobie cel i jutro już maja wyniki a jedni tylko mówią  od jutra.  Skąd ta motywacja , samozaparcie wyzbycie się chwilowych przyjemności. W życiu nie zawsze mamy komfort robienia tego na co mamy ochotę, co nam sprawia przyjemność.  
70% ciała to dieta , kto z nas nie chce mieć idealnego ciała tzw kratki na brzuchu czy wyzbycia się boczków w przypadku kobiet? Ilu wiec z nasz ma takie ciało ?hmmm mało kto , dlaczego? Nie uznaje odpowiedzi brak czasu, ludzie tym się usprawiedliwiają. Motywacja i jasno postawiony cel. Jest prawie 12 a ja nadal siedzę w pidżamie , dobrze że chociaż zjadłam śniadanie. 

Dość tego biorę się do roboty . J jutro jestem starsza, wiec nowe postanowienia, może uda mi się zmotywować . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz