Co sprawia,
że jedni są tak zdyscyplinowani i twardo trzymają się zasad. Inni nie potrafią się
zmusisz do kilku regularnych ćwiczeń. Jedni wstają o 5 zaczynając dzień, Ci
drudzy budzą się na obiad o 12 przesypiając pół życia. Jedni z nich stawiają
sobie cel i jutro już maja wyniki a jedni tylko mówią od jutra. Skąd ta motywacja , samozaparcie wyzbycie się chwilowych przyjemności.
W życiu nie zawsze mamy komfort robienia tego na co mamy ochotę, co nam sprawia
przyjemność.
70% ciała to dieta , kto z
nas nie chce mieć idealnego ciała tzw kratki na brzuchu czy wyzbycia się boczków
w przypadku kobiet? Ilu wiec z nasz ma takie ciało ?hmmm mało kto , dlaczego? Nie
uznaje odpowiedzi brak czasu, ludzie tym się usprawiedliwiają. Motywacja i
jasno postawiony cel. Jest prawie 12 a ja nadal siedzę w pidżamie , dobrze że
chociaż zjadłam śniadanie.
Dość tego biorę się do roboty . J jutro jestem starsza, wiec nowe postanowienia, może uda mi się zmotywować .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz