Zadaj sobie pytanie – Czy jesteś szczęśliwy ? Czy to co robisz daje Ci szczęście? Jeśli nie,
to czy tkwisz w marnej rzeczywistości ? Jakimi ludźmi się otaczasz?
Moja mama mówiła ;
‘’jeśli
masz na coś wpływ zmień to, jeśli nie, to nie zamartwiaj się bez potrzeby ‘’
Mam 27 lat, stos
kartek walentynkowych z czasów podstawówki. Kilkanaście złamanych męskich serc, miłosne listy.
Zadrapania, poparzenia , stłuczenia , pogryzienia
, wybite szyby, porażenie prądem, chodzenie po dachu, podtopienie, jazdę w policyjnym wozie,
doprowadzenie opryskliwego pijaka do płaczu i przemyśleń.
Własnoręcznie uszyte ciuchy, otwarcia sklepów, występy na dużych
scenach, wolontariat, kilkadziesiąt przygarniętych zwierząt, nieprzespane
noce, prace za granicą. Wyryte inicjały miłości w korze drzewa , wykopki, jazdę traktorem, oskubanego koguta – JJ(DZEJ DZEJ TY WIESZ ).
Upiłam się do nieprzytomność,
byłam na pogrzebie najbliższych i najważniejszych osób w moim życiu. Wyprowadziłam
się z domu z plecakiem. Tysiące wylanych łez, niezliczone ilości uśmiechu i dużo , dużo więcej . Teraz czuje że zaczynam
smakować życie.
Wszystko robiłam i robię z serca.
Było wiele głupot w moim życiu, niepotrzebnego stresu. Wpisanie ocen do dziennika w szkolnej toalecie czy podłożenie sprawdzianów z historii prawda
Patrycja i Joanna ?:) Jadę z
przyjaciółka 100 km tylko dlatego, ze ja kocham - :* Amando .
Miłostek, przykrości , nieprzeczytanych książek . Czy
spisanego wypracowania z ściągi str 72 to dziś żałuje – panie Szymonie , może dlatego tyle błędów w mojej
pisowni – chrzanie to. Tak naprawdę nie żałuje tylko dziękuję.
Dziś zaczynam jeść potrawy o których nie śniłam przygotowane
przez ludzi, którzy robią to z pasja-Dariuszu.
Poznaje ludzi , którzy są dla mnie
natchnieniem i fascynacja , którzy dają mi pomysły. Zachwycam się 2-letnią Marta i rozmawiam na
cholernie poważne tematy z moim 8-letnim chrześniakiem . Jadę do domu 120km na
3 godziny bo tęsknie za bratnimi duszami . Modle się do mamy o dobrego męża .
Zmieniam
życie o 180 stopni jeśli tak czuje.
Jestem nadal mała dziewczynka która robi to, na co ma ochotę
a nie to, co każe jej świat. Czuje, że żyje.
Spełniam marzenia. Nie zastanawiam się co powiedzą inni . Obgaduje z kumplem
ludzi ,którzy ćwiczą na siłce – to takie niedoskonałe i paskudnie ludzkie .
Jestem zajarana życiem – chce tyle zrobić
Święte słowa :) stan zdrowia to stan ducha to jest racja
OdpowiedzUsuń