Zamykam oczy i chce pozbierać
myśli, które siedzą w mojej głowie .
Czuje w nozdrzach zapach rozkoszy i znów pojawiają się dreszcze. Tak krótka a zarazem długa chwila pozostawiła
ślad na moim ciele , w moim umyśle . Chce więcej i więcej niczym uzależniona od
narkotyku .
Cóż więcej można chcieć od życia ……Otwieram oczy i odsuwam obrazy z mojej wyobraźni na później
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz