Pisze ,zmazuje ,pisze ,kasuje słowa na mym komputerze.
Tak
wiele emocji a tak mało słów które umożliwiłyby zobrazowanie tego co
czuje.
Jak wiec wydobyć to co się kryje
w sercu – skoro nie znam odpowiednich słów, które oddałyby sens i range emocji. Dookoła cisza a serce bije jak oszalałe.
Chciałabym tak wiele powiedzieć , jednak zbyt wcześnie na emocjonalny ekshibicjonizm.
https://www.youtube.com/watch?v=0put0_a--Ng&index=8&list=PLBrbKtPlBbNcEvMYTvhmdZmTfDAMgLQIR
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz