niedziela, 13 grudnia 2015

Piękna jesień tej zimy . Obserwuje świat tak zadziwiający  a zarazem przepełniony prostotą i przewidywalnością. Stoję przed oknem niby znanym a jednak tak obcym, nie poznaje  już samej siebie. Czy to odbicie w szybie  balkonowej  przedstawia nieprawdziwy obraz czy po prostu taka jest rzeczywistość.
Milczę choć tyle chce powiedzieć, nie znam jednak słów które przedstawiałyby wizerunek mojego serca.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz