sobota, 16 sierpnia 2014



Dawno nie pisałam nie powiem , ze nie mam czasu . 
Należę do  osób , które uważają , że brak czasu wiąże się z zła organizacja .W moim przypadku nie chodzi o jego brak , mi się po prostu, po ludzku nie chcę .Mam świadomość uciekającej chwili, którą tak dobrze marnotrawię  i nie mam z tego powodu wyrzutów czy nieprzespanych nocy . Wiec  i tej nocy nie będę zarywać  i pisać. Mam już plan na ten wieczór 
– PRZYJACIELE  SEZON 5 odc 6 i 7   
Buziaki slodziaki ;*