Piękna jesień tej zimy . Obserwuje świat
tak zadziwiający a zarazem przepełniony
prostotą i przewidywalnością. Stoję przed oknem niby znanym a jednak tak
obcym, nie poznaje już samej siebie. Czy
to odbicie w szybie balkonowej przedstawia nieprawdziwy obraz czy po prostu
taka jest rzeczywistość.
Milczę choć tyle chce powiedzieć, nie znam jednak słów
które przedstawiałyby wizerunek mojego serca.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz