środa, 28 grudnia 2011

wlasnie to :)

Siedzę na mojej nowej komodzie .Ostatnio jakoś nie pisałam ,można by się zastanawiać dlaczego? Werter w liście do swojego przyjaciela :
 „ Czemu do ciebie nie piszę? – Pytasz o to, mimo ,ze zaliczasz się do uczonych? Wszakże powinieneś był  odgadnąć , że musi mi być dobrze”
Tak ,dzieje się wiele . Jest tak dobrze , ze nie idzie tego  wyrazić  słowami . Możliwe , ze gdy  przyzwyczaję się  do takiego dobrostanu będę mogła się podzielić niesamowitymi doświadczeniami życia codziennego.  Jest on, jestem ja i nasz Świat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz