Siedzę na mojej nowej komodzie .Ostatnio jakoś nie pisałam ,można by się zastanawiać dlaczego? Werter w liście do swojego przyjaciela :
„ Czemu do ciebie nie piszę? – Pytasz o to, mimo ,ze zaliczasz się do uczonych? Wszakże powinieneś był odgadnąć , że musi mi być dobrze”
Tak ,dzieje się wiele . Jest tak dobrze , ze nie idzie tego wyrazić słowami . Możliwe , ze gdy przyzwyczaję się do takiego dobrostanu będę mogła się podzielić niesamowitymi doświadczeniami życia codziennego. Jest on, jestem ja i nasz Świat.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz