środa, 1 lutego 2012

Cholernie kiepsko się czuje ,
w nieodpowiednim momencie
 w chwili ,w której to właśnie potrzebuje sił.
 Pada deszcz, a ja  nie mam gdzie się schować ….

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz