Po prostu?!
środa, 1 lutego 2012
Cholernie kiepsko się czuje ,
w nieodpowiednim momencie
w chwili ,w której to właśnie potrzebuje sił.
Pada deszcz, a ja nie mam gdzie się schować ….
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz