Dawno nie pisałam nie powiem , ze nie mam czasu .
Należę do osób , które uważają , że brak czasu wiąże się
z zła organizacja .W moim przypadku nie
chodzi o jego brak , mi się po prostu, po ludzku nie chcę .Mam świadomość uciekającej
chwili, którą tak dobrze marnotrawię i
nie mam z tego powodu wyrzutów czy nieprzespanych nocy . Wiec i
tej nocy nie będę zarywać i pisać. Mam już plan na ten wieczór
–
PRZYJACIELE SEZON 5 odc 6 i 7
Buziaki slodziaki ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz