wtorek, 30 maja 2017

Zmiany


Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. 
Towarzyszą nam każdego dnia, w każdej godzinie a nawet sekundzie. 
Nie zawsze jesteśmy gotowi na zmiany, czasem ich nie chcemy, mamy pewne objawy, zdarza się że je planujemy. Tak czy siak są nieuchronnym procesem naszego życia i rozwoju. Skusze się nawet o stwierdzenie, że owe zmiany zawsze wychodzą nam na lepsze mimo, że budzą w nas tyle obaw. 

Dużo u mnie zmian, tych nieplanowanych i tych przemyślanych. Wszystkie one dają mi wielką radość, ale tez dozę niepokoju

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz