Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany.
Towarzyszą nam każdego dnia, w każdej godzinie a nawet sekundzie.
Nie zawsze jesteśmy gotowi na zmiany, czasem ich nie chcemy, mamy
pewne objawy, zdarza się że je planujemy. Tak czy siak są nieuchronnym procesem
naszego życia i rozwoju. Skusze się nawet o stwierdzenie, że owe zmiany zawsze
wychodzą nam na lepsze mimo, że budzą w nas tyle obaw.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz