piątek, 20 listopada 2015

Błysk

Nagle błysk,  jest pomysł a sekundę później realizacja.  Takie nagłe decyzje rodzą  się chyba w sercu :)

Nie należę do osób , które bezmyślnie podejmują decyzje. Baaa mało tego, często strach przed zmiana powoduje, że pomysłu nie wcielam w życie.
Potrzebuje  w tej sytuacji osoby, która złapie mnie za rękę i wskoczy ze mną do rwącej rzeki .
Jestem chyba jak wielu z Was choć większość się do tego nie przyznaje osobą, która potrzebuje społecznej akceptacji. Jest moda na indywidualistów, nie cieszy nas wygrana zespołowa a kładziemy nacisk na to aby być liderem.
Jobs  niepodważalny geniusz, jednak mało kto zna nazwiska osób, które z nim pracowały na sukces. Choć jestem indywidualistka, która dąży do spełnienia marzeń i kocham być przywódca, to jednak do osiągnięcia sukcesu potrzebuje zespołu, kogoś kto poprze mnie w decyzjach. Powie zrób to, nie zastanawiaj się.


Mam kilka pomysłów i zmian – z niektórymi borykam się kilka miesięcy. Dlaczego? Skoro zrodziły się w sercu, i są dane od mojego anioła stróża? Krzepiące są 


Słowa przyjaciółki - "Kocham Cie! Cokolwiek postanowisz jestem z Tobą '' 23:19 



2 komentarze: