Po prostu?!
środa, 1 lutego 2012
Cholernie kiepsko się czuje ,
w nieodpowiednim momencie
w chwili ,w której to właśnie potrzebuje sił.
Pada deszcz, a ja nie mam gdzie się schować ….
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz